\r\n

 معمولا برای تولید سنگ مصنوعی یا سنگ دکوراتیو رزینی استفاده می شود که باعث نرمی ملات تولیدی می شود. یک رزین شش جزیی پایه آب که پایه کربکسیلاتی دارد و باعث روان شدن بتن می شود و همچنین کمترین میزان حباب را در بتن بوجود می آورد. تولید این رزین بسیار ساده است و در دستگاهای میکسر می توان هایزن 22 را به خوبی و با کیفیت تولید کرد.

\r\n

مزیت رزین هایزن 22

\r\n

رزین هایزن 22 پایه آب است به همین علت سریع وارد مولوکولهای گچ و یا سیمان می شود و به سرعت واکنش را پیش می برد البته میزان غلظت رزین هرچه بالاتر باشد کیفیت آن کمتر می شود به این موضوع خوب دقت نمایید. مزیت بعدی این رزین آبرسانی درست به محصولات سیمانی هست که باعث می شود سیمان سفید هرگز ترک بر ندارد و استحکام لازم را داشته باشد.

\r\n

معایب رزین هایزن 22

\r\n

 با اینکه رزین هایزن 22 کیفیت بالایی دارد اما به بعضی از برندهای داخلی نمی رسد برندهایی مانند رزین آلفا و رزین آلیتا علاوه برتمام امکانات هایزن 22 جزئی برای نانو سازی سنگ دارند و قیمت به واحد کیلو هم قیمت هایزن 22 می باشد. دیگر مشکل هایزن 22 نگهداری آن است که نباید مقابل آفتاب و سرما قرار گیرد و همچنین در طواانی مدت فاسد خواهد شد.

\r\n

 

\r\n

هایزن 22

\r\n

 

\r\n

برای خرید هایزن 22 می توانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و ثبت سفارش های ما همه روزه به تمام نقاط ایران ارسال خواهد شد.

 

لوتوس وب سایت کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری و چاپ استیکر و پوستر