سقف کشسان

امروزه با بوجود آمدن نایلون مخصوصی بر پایه پلی ونیل کلراید شرکتهای دکواتیو توانسته اند سقف یک پارچه جدیدی وارد بازار نمایند که خصوصیات حاض اهمیتی را دارا باشند، که از جمله این خصوصیات مقاوت در برابر حرارت و قابلیت چاپ سه بعدی یا همان پرسپکتیو را دارند. سقف کشسان نصب آسان و سرعت انجام پروژه با طرح های منحصر به فرد را به ارمغان آورده است در ادامه  مطلب  به انواع سقف کشسان یا همان سقف کششی یا سقف سه بعدی می پردازیم.

 

 

دسته بندی سقف کششی

1- سقف کشسان براق (لاکر)

2- سقف کشسان نورگذر (ترنس)

3- سقف کشسان مات

4- سقف کشسان ساتن ( بین مات و براق )

5- سقف کشسان پارچه ای ( ابریشمی یا مخمل )

6- سقف کشسان آینه ای

7-سقف کشسان آسمان مجازی

سقف کشسان

 

آسمان مجازی

 مزیتهای سقف کشسان

 1-سقف کشسان سبک است.

2- نصب سقف کشسان آسان است.

3- سقف کشسان نسوز است

4-سقف کشسان بدونه بو و ضد گرد و قبار است

5- سقف کشسان قابل شستشو است

6- قیمت مناسب نصبت به سایر سقفهای کاذب و عمر بالای ده سال

  7-سقف کشسان دارای تنوع بسیار بالا در چاپ است.

 

روش نصب سقف کشسان

اصول نصب سقف کشسان بسیار ساده است ولی احتیاج به مهارت اجرا کننده دارد زیرا سقف کشسان امکان دارد در زمان جای گذاری دچاره پارگی شود. با استفاده پروفیل نگاه دارنده در اطراف دیوار یا سقف می توان پایه ای مناسب برای نگاه داری این سقف داشته باشید که توسط این نوع پروفیل پارچه کشسان شما با استفاده از گرمای هیتر که از فاصله یک متری به آن تابیده می شود سقف کش آمده ودر جای مناسب پروفیل قرار می گیرد و باعث بوجود آمدن یک سقف یک پارچه سه بعدی شود.

شایان ذکر است در پشت این نوع از سقفها شما می توانید انواع نورها را بکارببرید - SMD،LED، مهتابی، فیبر نوری، کریستال -

سقف سه بعدی

 

سقف سه بعدی چیست؟

بارها این سوال از ما شده است که سقف سه بعدی چیست یا منظور از سقف سه بعدی چیست، اعمال چاپ بر روی پارچه های کشسان نسوز را سقف سه بعدی کششی یا سقف سه بعدی می گویند فقط با این تقاوت که در ایران برروی پارچه های کشسان ترنسپرنت یا همان نورگذر بیشتر انجام می شود تا بتوان از پشت سقف نور مناسبی کار بشود. اغلب مشتریان از با شنیدن کلمه سه بعدی به این فکر فرو میروند که یعنی  بعد سوم همان برجستگی کار است یا خیر شایان ذکر است بسته به طرح انتخابی می توانیم این را در نظر بگیریم  ولی در اصل بعد سوم منظور برجستگی کار نیست بلکه بعد روح بخشی به زندگی و طبیعی جلوه دادن محیط است البته شما می توانید با یک طرح سه بعدی و یا پرسپکتیو سقف خود را چهار بعدی نماید و تورفتگی یاهمان ارتفاع مجازی و یا برجستگی به محل مورد نظر بدهید.

 

ابزار نصب سقف کشسان

1- هیتر وکارتکت نصب سقف کشسان

2-پارچه سقف کشسان

3-نور مورد نظر برای اجرای نور پردازی

4-چسب آلومنیومی سقف کشسان

5-پروفیل پلاستیکی یا فلزی مخصوص سقف کشسان

برای اجرای سقف کشسان و سقف سه بعدی حتما باید قبل از اولین کار حتما دوره آموزشی مرتبط در شرکت لوتوس دیده باشید.

سقف سه بعدی

 

آسمان مجازی

قیمت سقف کشسان و سقف سه بعدی

در بحث قیمت گذاری سقف کشسان به دلیل تنوع بسیار بالا انواع متریال و قطر پارچه استفاده شده، قیمت دقیقی وجود ندارد ولی بسته به محیط اجرایی می توان قیمتگذاری دقیقتری به کارفرمایان داد.

در حال حاضر اجرای سقف کشسان سه بعدی بدونه نور پردازی متری سیصد و پنجاه هزارتومان براورد می شود و بخش نور متری یکصد و هفتاد هزار تومان انجام خواهد گرفت.

قیمت اجرای انواع سقف های کششی با رنگ ساده و نوع جنس لاکر یا ترنسپرنت معمولا از یکصد و نود هزارتومان تا دویست و هشتاد اجرا و راه اندازی می شود.

 

 

 

 

 

 

سقف سه بعدی ایده نو در دکوراسیون داخلی

 

 

 

 

 

 

 کلینیک ساختمانی لوتوس با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت برای بازار سقف کشسان  ایران و امارات و مالزی هم اکنون قادر به تولید انواع سقف سه بعدی و کششی از نقطه شروع تا پایان کار از تولید تا مصرف تمامی محصولات را به تنهایی تولید و اجرا می نماید. با داشتن تولید و دستگاه های چاپ مجهز هر روز توان ارتقاع کیفیت را دارا است. رزومه بالا در تولید و اجرا بیش از 1400 پروژه موفق و همکاری با همکاران دکوراسیون داخلی و تولید سقف کشسان برای شرکتهای فروش سقف سه بعدی باعث شده است اولین در کشور بشمار بیاید.

 

تجربه و اجرا همراه تولید

 

 

 

اجرای سقف کشسان

نحوه اجرای سقف کشسان کلینیک ساختمانی لوتوس

قبل از شروع پروژه کارفرما تصویری از محل مورد نظر با ابعاد حدودی برای تلگرام شرکت ارسال کرده است و کارشناسانه لوتوس بررسی های لازم را جهت اجرای سقف کشسان انجام بدهند.

با توجه به ترافیک کاری شرکت در فصول سال از چهار روز کاری تا یک هفته آماده سازی سقف کشسان زمان براست و کارمند اجرای شرکت در یک روز مناسب و با هماهنگی کارفرما برای نصب سقف کشسان اقدام میشود.

تمامی اجناس سقف کشسان برحسب نیاز دارای مجوز لازم شیمیای و فیزیکی است.

 

 

جهت سفارش سقف کشسان برای هرگونه محیطی می توانید از دپارتمان تماس با ما شرکت لوتوس و یا با شماره ثابت   02144307542   اقدام فرمایید در ضمن اگر نیاز به انتخاب طرح برای سقف کشسان چاپی دارید می توانید از بخش آلبوم سقف کشسان اقدام فرمایید.

 

بهترین کیفیت و اجرای سریع سقف کشسان

 

 

 

سقف کشسان - سقف سه بعدی