اخبار و مقالات مرتب با کلینیک ساختمانی لوتوس

\r\n

 در این دپارتمان تمامی اخبار در رابطه با تلکنولوژی کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری و کفپوش سه بعدی متحرک در قالب مقالات توسط کلینیک ساختمانی لوتوس به اشتراک گذاشته می شود. از جمله مباحث مفید درباره انواع چاپ ها مانند چاپ استیکر - چاپ سقف کشسان - چاپ پوستر دیواری و تکنولوژی چاپ یووی به صورت روزانه در این دپارتمان رونمایی می شود تا باشد به دانش شما بازدید کنندگان محترم افزاید.

\r\n

 

سقف کشساناستفاده از بک لایت مناسب برروی دیوار و سقف با طرح های زیبا یا ساده می تواند جلوه ای خاص به مکان تجاری شما داشته باشد. که این عمل تنها با سقف کشسان جامعه عمل می پوشد بله سقف کشسان بکلایت مناسب جهت نورپردازی یکپاچه و ثابت است. با نتطیم دقیق نور در پشت سقف کشسان بهتری فضا را برای مکان تجاری و دکوراسیون واحد تجاری می توانید ایجاد نمایید.

\r\n

سقف کشسانسقف کشسان در حال حاضر بازار جهانی قابل قبولی در بین سقفهای کاذب را از آن خود کرده است ولی باتوجه به نیاز روز در دکوراسیون داخلی باید در نظر داشته باشیم چه نوع سقف با چه متریالی برای دکوراسیون داخلی ساختمان بهترین بازدهی را دارد و متریال مناسب چه فیلترهایی را باید گذرانده باشد. در ادامه این مقاله بیشتر درباره سقف کشسان توضیح داده می شود...

\r\n

کفپوش متحرک سه بعدیاجرای کفپوش سه بعدی متحرک و موارد شبیه به این سبک به اشتباه باب شده است در واقع این نوع کفپوش با استفاده از نور پردازی از سقف و سیستم واکنشگرا ساخته شده است یعنی به وسیله یک پردازش گر از بالا به کف کلیپی پخش می شود و توسط گیرنده های حرکتی دریافت  اطلاعات شده است و با راه رفت روی این کفپوش سه بعدی متحرک تصاویر به حرکت در می آیند که در ادامه مطلب بیشتر به آن می پردازیمو...

\r\n

میز رزینیحتما شما هم طرح های زیادی از میزهایی که ترکیبی از چوب و رزین هستند دیده اید. بدون شک شما هم به این ایده علاقمند شده اید. اگر به این کار علاقه داشته باشید و اجرای این هنر را هم تا حدودی بدانید می توانید با کمترین امکانات و ابزار، ایده های جذاب خود را اجرایی کنید.

\r\n

 رزین اپوکسی و حجمی دارای خاصیت چسبندگی بسیار خوب به بسترهای مختلف، مقاومت شیمیایی بالا و استحکام کششی، فشاری و خمشی بسیار بالا میباشند.

\r\n

 کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان دو نوع معمول  از انواع کفپوش صنعتی میباشند.پرسشی که معمولا برای کار فرمایان در این مبحث صنعت ساختمان پیش میآیداین است که تفاوت بین کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در چیست ؟ و اولویت انتخاب یکی بر دیگری در شرایط و کاربردهای کاربری های متفاوت در چیست.

\r\n

چوب ها انواع مختلفی دارند و از نظر بافت و انسجام با یکدیگر تفاوت دارند.در اصطلاح عامیانه چوب ها به دو دسته نرم و سخت تقسیم میشوند که هر کدام کارایی خاصی دارند. رنگ پذیری چوب نیز وابسته به بافت و تراکم چوب متفاوت است. برخی از رنگ ها قادر به نمایان کردن گره ها و موج های چوب میباشند و در مقابل برخی از انواع رنگ ها ذات پوششی دارند. به این معنا که پس از رنگ آمیزی چوب نمیتوان گره های چوبی را نمایان کرد. این رنگ ها در طیف وسیعی میتوانند چوب مورد نظر را پوشش دهند

\r\n

طراح دکوراسیون ابتدا مکان مورد نظر را اندازه گیری کرده و بر اساس پلن به دست آمده و اندازه مشخص شده برای کف پوش،طرح خود را ارائه میدهد.مرحله ی بعدی مرحله ی پرینت است معمولا از پرینترهای اکو سالونت برای دقت و کیفیت بالاتر میشود.بعد از اتمام پرینت نوبت به آماده سازی مکان مورد نظر میشود. بهترین زیر سازی برای اجرای کفپوش موزاییک یا سیمان کشی کف میباشد در غیر اینصورت اگر کف سالن ما سرامیک باشد به وسیله ی دستگاههای ساب، لعاب سرامیک رو به صورت کامل برداشته و آماده زیر سازی میشویم. در هر سه مورد بالا سطح ما باید کاملا خشک و بدون رطوبت و تمیز باشد.

\r\n

 

\r\n

\r\n

سنگ مصنوعی یا همان سنگهای دکوراتیو مخصوص فضای خانه های مدرن

\r\n

در سنگ مصنوعی با ترکیب مواد و عناصر مختلف امکان ساخت سنگ هایی با زیبایی خاص، نمای یکدست و البته بدون تغییر در رنگ و طرح مد نظر تنها با افزودن رنگ دانه و رزین وجود دارد.

\r\n

 

\r\n

آموزش میز رزنیشما خیلی خوش شانس هستید که با این دوره آشنا شدید و این قول را به شما میدهم که با کمی دقت در خواندن آموزشها و پشتکار میتوانید کار با اپوکسی چوب و ساخت میزهای چوبی را شروع کنید. در این دوره همراه با هم قواعد مهم و اصولی تلفیق چوب با رزین اپوکسی چوب را خواهیم آموخت و نکات کار با اپوکسی چوب را با هم مرور میکنیم.

\r\n

 

اخبار و مقلات مرتبط با کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری و چاپ استیکر و پوستر