وودگلس

\r\n

وودگلس چیست؟

\r\n

با تولید انواع رزین که باعث شد خلاقیتها رو به هنرهای زیادی برود که یکی از این هنرها ترکیب رزین حجمی با انواع چوب تراکم بالا شد. بله کلمه ای که امروزه به عنوان وودگلس یا میز رزینی بار می رود ترکیبان مختلف چوب با رزین و پیگمنهای رنگی که البته این ترکیبات خیلی ساده نیست نیاز به آموزش میز رزینی یا کفتراشی و انواع سنباده کاری و پرداخت دارد که با ابزارهای مختلفی ای فرایند انجام می شود. وودگلس هنر بسیاز زیبای است که به دکوراسیون داخلی شما جلو خواص بودن را القا می کند.

\r\n

 

\r\n

میز رزینی

\r\n

میز عسلی وودگلس

\r\n

 

\r\n
\r\n
\r\n

انواع وودگلس

\r\n

1-  میز رزینی

\r\n

2-  آبسته (انواع تکنیک های آبستره)

\r\n

3-  سینی رزینی

\r\n

4-  جواهرسازی با رزین و چوب

\r\n

5-  کابینت رزینی با چوب

\r\n

6-  فلوید و ژئود

\r\n

7-  انگشترهای رزینی

\r\n

8-  تزیینات رزینی

\r\n
\r\n
میز رزینی
\r\n
\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

استفاده از رزین حجمی شفاف می توان بسیار خلاقانه برای دکوراسیون داخلی منزل اجسام بسیاری تولید کنیم. میز رزینی یکی از این اجسام زیبا م خواص است، ترکیب رنگهای مناسب در رزین و ادقام آن با چوب منحصربفرد به دیزاین خانه شما جلوه متفاوت بودن را القا می کند اجسامی که هیچ جای دیگر نطیرشان پیدا نمی شود و حالت کلکسیونی پیدا می کند و تمامی مشکلات دیزاین  شما را حل نموده است، اجرای میز رزینی راحت و بی دردسر تر از انواع میزها به حساب می آید و مزیت مهم این میز رزینی یک دست شد کار و برایقیت و استفاده از طرح دلخواه و ازهمه مهمتر ضد خش بودن آن است. انواع میزهای رزینی یا وودگلس از لحاظ مکان اجرا: میز رزینی با طرح دریاچه، میز رزینی با طرح سرامیکه، میزهای عسلی رزینی، میز رزینی نهارخوری، میز رزینی با چوب توسکا, میز رزینی فلوید، میز رزینی روستیک، میز رزینی آبستره، میز رزینی طرح ساحل دریا است.

\r\n

 

\r\n

آبستره                   جواهرات رزینی

\r\n

 

\r\n

 

\r\n
\r\n
\r\n

مزیت میز رزینی

\r\n

1- یکپارچگی و عایق رطوبت میز رزینی

\r\n

2- عمرطولانی و ضد خط میز رزینی

\r\n

3- حالت آنتی اسیدی و عدم چسبندگی روغن میز رزینی

\r\n

4- شستشو ساده و ترمیم آسان میزرزینی

\r\n

5- تنوع بسیار زیاد در طرح میز رزینی

\r\n

6- کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال میز رزینی

\r\n

7- سرعت بالا در اجرای میزرزینی

\r\n

8- انعطاف پدیزی میز رزینی

\r\n
\r\n
وودگلس
\r\n
\r\n

 

\r\n

 

\r\n
\r\n
میز رزینی
\r\n
\r\n

روش اجرای میز رزینی

\r\n

جهت نصب کفپوشهای سه بعدی فقط افراد با تجربه و مجریان زبردست که در دوره های آموزشی لوتوس شرکت کرده اند، قادر به انجام پروژه هستند. این کار نیاز به ظرافت و متریال خاصی دارد که در آن شیوه و روش درست عملی شود تا کفپوش سه بعدی یک دست و زیبا برای شما اجرا شود.

\r\n

روش اجرای کفپوش سه بعدی در چهار مرحله خلاصه میشود :

\r\n

1- انتخاب چوب   2-پرایمری چوب   3- رزین حجمی  4- پیگمنت  5- قالب بندی  6- ترکیب رزین و چوب  7- کفتراشی  8- پرداخت و سنباده کاری  9- فیکساتور  10- پایه برای میز رزینی

\r\n

میز رزینی از لحاظ مقاومت می توان دو سانت یا چهار سانت اجرا شود

\r\n
\r\n
\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

وودگلس ایده نو در دکوراسیون داخلی

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n
\r\n
\r\n

قیمت وودگلس

\r\n

قیمت محصولات رزینی می تواند بالا یا پایین باشد که در ادامه با آن می پردازیم:

\r\n

معمولا میز رزینی یا وودگلس را براساس متر مربع اعلام قیمت شده است که در آن قطر کار همان ارتفاع میز رزینی و روکش آخر کار می تواند رو قیمت میز رزینی تاثیر  داشته باشد.

\r\n

درباره آبستره به دلیل اینکه یک کالای هنر محسوب می شود بسته به زیبای خلق شده قیمت گذاری شده است. البته متریال مورد استفاده در آبستره حاض اهمیت است.

\r\n

جواهرات رزینی که محبوب ترین کالای رزینی بین خانمها محسوب می شد قیمت واحدی ندارد معمولا براساس میزان مصرف رزین و چوب و 25% سود حاصله قیمت گذاری شده است . 

\r\n
\r\n
کفپوش سه بعدی
\r\n
\r\n

 

\r\n
\r\n
جواهرات رزینی
\r\n
\r\n

جوهرات رزینی

\r\n

 رزینی حجمی بسیار شفاف را می توان در جواهر سازی استفاده کرد. روشهای مخنلفی برای تولید جواهرات رزینی وجود دارد که برخی از آنها چوب و رزینی، پلاک و رزین، دستبند رزینی، پابند رزینی، گوشواره رزینی، گردنبند رزینی، فلش مموری رزینی، انگشتر رزینی است.

\r\n

استفاده از طرح های پرسپکتیو عمودی که به کف آسانسور بعدی بدهد در کفوشهای سه بعدی رایج تر است و علاوه بر زیبایی می توان با انتخاب طرح ترسناک هم بنظر برسد. به طور مثال استفاده از طرح چاه یا گودال  توانایی ایجاد آدرنالین در افراد را دارد. 

\r\n
\r\n
\r\n

 

\r\n
\r\n

وودگلس و خلاقیت

\r\n

 

\r\n
\r\n

 

\r\n
\r\n
آموزش وودگلس
\r\n
\r\n

آموزش وودگلس و جواهرات رزینی

\r\n

کلینیک ساختمانی لوتوس در هر ماه دو دوره آموزش وودگلس و میزرزینی همراه جواهرات رزینی برگذاری می نماید تا در جهت پیشبرد و ارتقاع شرکت نیروهای توانمند اجرای جهت همکاری یا نمایندگی در نقطه به نقطه ایران بوجود آورد و پس از آموش حرفه ای وودگلس مشاورین شرکت به شما مشاوره لازم را انجام خواهند داد.

\r\n

آموزشهای وودگلس و میزرزینی و جواهرات رزین همراه آبستره باهم در یک روز برگذار میشود و این آموزش بصورت عملی همراه با مجوز رسمی از مجتمع فنی تهران است.

\r\n

علاقمندان و اشخاصی که میل به ارتقاع شغل خود دارند، می تواند در کلاسهای آبستره، فلوید، میزرزینی، آموزش جواهرسازی و وودگلس ثبتنام و شرکت نمایند.

\r\n
\r\n
\r\n

 

 

لوتوس آموزش هنر وودگلس- میزرزینی - آبستره و چوب و رزین و جواهرات رزینی