سقف کشسان ساتنسقف کشسان ساتن

\r\n

سقف کششی ساتن (نیمه شفاف)  برای افراد خلاق بهترین گزینه در سقف های کشسان است. می توانید اثری از سلیقه شخصی خودتان در همه جای خانه داشته باشید. پارچه کششی ساتن جزو پرطرفدار ترین انواع پارچه کششی است زیرا بهترین گزینه برای چاپ سالونت طرح، نقش و تصویر دلخواه مشتری است، به همین دلیل برای افراد خلاقی که می خواهند طرحی هماهنگ با دکوراسیون منزل خود چاپ کنند، بسیار مناسب است. سقف کشسان ساتن را می توان تلفیقی از سقف کشسان مات و سقف کشسان لاکر دانست؛ زیرا هر دو خاصیت مات بودن سقف کشسان مات و براق بودن سقف کشسان لاکر را در خود جای داده است و یک درخشندگی صدفی را به فضای منزل اعطا می کند، این نوع سقف کشسان مناسب هر گونه دکوراسیون و طراحی داخلی است. البته محصولات لوتوس چندید نوع سقف کشسان ساتن را دارا است، از نظر ردبندی ضخامت این نوع سقف شامل  15 میکرون، 18میکرون، 25میکرون تولید شده است براساس میزان نورگذری و طول کار استفاده می شود.

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

سقف کششی ساتن قابل چاپ توسط دستگاه یووی است که شرکت لوتوس دستگاه را باکیفیت بالا در اختیار دارد. استفاده از طرح های گوناگون می توان در دکوراسیون تغییرات چشمگیرتری ایجاد کرد. بسته به توان طراح اجراهای بهتری از سقف کشسان ساتن می توان بدست آورد.

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n
\r\n
سقف کشسان ساتن
\r\n
\r\n

سقف کشسان ساتن سه بعدی

\r\n

بااستفاده از چاپ سه بعدی برروی سقف کشسان ساتن می توان سقف سه بعدی نیمه شفافی تولید کرد که سقف کشسان ساتن رفلکس متوسطی را دارد ومناسب برای مکانهایی مانند سقف مغازه ها و لابیهای هتل است.  

\r\n

 سقف کشسان ساتن سه بعدی قابل کششی سطحی تا 5% از طول در صدمتر مربع است. و کاربرد بسیار بالایی بخاطر نیمه شفافی سقف کشسان ساتن دارد.

\r\n

 

\r\n

اجرای سقف کشسان ساتین کلینیک ساختمانی لوتوس منحصربه فرد است.

\r\n
\r\n
\r\n

 

 

لوتوس وب سایت کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری و چاپ استیکر و پوستر