کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی یکپارچه با تنوع طرح بندی مقاوم در برابر اسیدها و فشار

 

سقف کشسان

سقف کشسان

سقف سه بعدی یکپارچه با مقاومت بالا و زیبای منحصر به فرد، استفاده از نورپردازی

 

پوستر دیواری

پوستر دیواری

پوستر سه بعدی استفاده از طرح دلخواه شما بروری دیوار با سبک چرم

 

کفپوش اکریلیک

کفپوش اکریلیک

کفپوش اکریلیک یکپارچه با تنوع رنگ بندی مقاوم در برابر اسیدها و فشار

 

سنگ مصنوعی width=

سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی یاهمان سنگهای دکوراتیو مخصوص فضای خانه ها مدرن

 

تزیینات رزینی

تزینات رزینی

دپارتمان رزین شامل میز رزینی جواهرات رزینی مجسمه پلی استری است

 

سقف کشسان

\r\n \r\n

نمونه کار سقف کشسان با طرح آسمان و گلهای صورتی در سال 1396 در منطقه شهران توسط شرکت لوتوس اجرا شده است

\r\n

 

\r\n

سقف کشسان

\r\n

 

\r\n

سقف کشسان چیست؟

\r\n

سقف کشسان یک فناوری جدید در رده پوشش های داخلی ساختمان است که اولین بار توسط شرکت باریسول ابداع و تجاری گردید به شکلی که هم اکنون در اکثر کشورهای دنیا از جمله ایران به عنون یک راهکار بسیار عالی، توجیه پذیر و اقتصادی برای پوشش های داخلی ساختمان به کار می رود. این نوع پوشش داخلی به لحاظ ویژگی های خاصی که دارد از یک بخش یا ماده تکمیل کننده ساختمان به بخشی از چیدمان طراحان داخلی تبدیل گردید. این نوع از پوشش اگرچه نام سقف را به دنبال خود می کشد تنها در سقف اجرا نمی شود، می توان این نوع از پوشش را به صورت دیوارپوش یا پوششی برای اشیاء یا لوازم سه بعدی هم در نظر گرفت و آن را به صورت معلق به عنوان تزئینات داخلی به کار برد اما همچنان بیشترین کاربرد این نوع از پوشش برای سطح مسطح علی الخصوص سقف است.

\r\n

مشخصات سقف کشسان پرینتی

\r\n

پوشش های سقف کشسان این نوع از پوشش دارای ضخامتی از حداکثر ۰٫۸ تا ۱ میلی متر است که در هر متر مربع حدود نیم کیلو گرم وزن دارد اما می تواند تا 100 کیلوگرم وزن را تحمل کند. پارچه به کار رفته در سقف کشسان کاملا ایمن، ضدحریق، در مدل ها و طرح های مختلف شفاف، نیمه شفاف، مات، براق وجود دارد. این پارچه قابلیت چاپ با کیفیت را داشته و می تواند تلفیقی به یاد ماندنی از طرح و رنگ و شکل را ایجاد کند. مواد تشکیل دهنده سقف های دکوراتیو کشسان 90 درصد از نوع بسیار خاص پی وی سی و ۱۰ درصد پلاستیک استایلر است. سقف‌های کشسان تنها نوع سقف کاذب هستند که قابلیت استفاده برای انواع فضاهای مسکونی، تجاری، صنعتی، نمایشگاهی و تجاری را به صورت همزمان دارد. سفارشی سازی بسیار بالای داشته و جرأت می توان گفت که آینده صنعت سقف کاذب و هم چنین چیدمان های ثابت در گروه این مدل از پوشش فناورانه است.

\r\n

سقف کشسان پرینتی

\r\n

 

کفپوش سه بعدی | سقف کشسان

کلینیک ساختمانی لوتوس یکی از معتبر ترین شرکت های تولید و اجرا کننده کفپوش اپوکسی، کفپوش سه بعدی، کفپوش سه بعدی آشپزخانه، سنگ دکوراتیو، سنگ نانو، ابستره،کفپوش سه بعدی حمام ،کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی، کفپوش سه بعدی سالن ناهارخوی، کفپوش سه بعدی راپله، کفپوش سه بعدی راهرو ،کفپوش سه بعدی کفپوش سه بعدی اتاق خواب، کفپوش بیمارستان، کفپوش سه بعدی پرسپکتیو، کفپوش سه بعدی سفارشی، کف پوش اپوکسی، کف پوش براق ، کفپوش مات، سقف کشسانی سه بعدی، سقف کشسانی پرینتی،سقف کششی، سقف کشسانی براق،سقف کشسانی لاکر، سقف کشسانی ترنس،چاپ سقف کشسان، چاپ استیکر،چاپ پوستر دیواری، کف پوش اپوکسی پارگینگ، کفپوش استاندارد،چاپ اکوسالونت،کاغذدیواری سه بعدی، میزرزینی،وودگلس،رزین گلس، رزین آیس،دیوارپوش سه بعدی، دکوراسیون سه بعدی، بعد سوم خانه، راپله سه بعدی، قاب های سه بعدی، پشت تلیزیونی سه بعدی، چاپ سولیت، کفپوش مایع، دستگاه چاپ اکوسالونت، لوازم جانبی کفپوش سه بعدی، کفپوش چهار بعدی، بوم گلس، اکریلیک پورینگ، رزین آلیتا، رزین آلفا،اجرای کفپوش سه بعدی، اجرای سقف کشسانی سه بعدی، آموزش کفپوش سه بعدی، اجرای کف پوش سه بعدی در تهران میباشد. لوتوس با سالها تجربه در زمینه تولید و اجرا انواع محصولات اپوکسی توانسته جایگاه خود را نه تنها در سطح کشور، بلکه در کشور های مجاور نیز ارتقاء دهد. محصولات اپوکسی لوتوس از بالاترین سطح کیفیت، بهترین مواد اولیه، زیباترین طرح ها برخوردار بوده و از جدید ترین متدهای روز دنیا جهت طراحی و اجرای آن استفاده می گردد. کفپوش سه بعدی، دیوارپوش، سقف کشسانی و دیگر محصولات لوتوس دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت، نور خورشید، ضربه و... بوده و با خدمات پشتیبانی معتبر ارائه میگردد. هدف لوتوس ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین مواد اولیه میباشد. متخصصان لوتوس کاملا پایبند به منشور اخلاقی شرکت که همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدید ترین متدها و استاندارد ها در طراحی و اجرا کفپوش ، سقف، دیوار، اپوکسی و ...، رعایت اصول اخلاقی ، حفظ ادب و در نهایت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی میباشند.

 

لوتوس وب سایت کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری و چاپ استیکر و پوستر