سقف کشسان پارچه ای سقف کشسان پارچه ای

\r\n

سقف کشسان پارچه ی از %90 PVC و 5% پلاستیک استایلر و %5 افزودنی های مجاز به ضخامت 18میکرون تا 25میکرون است که کاملا قابل بازیافت  و کشش می باشد، تشکیل شده است. این متریال را میتوان با تنوع فوق العاده رنگ بر روی انواع پارچه های مات، لاکر (آینه ای) و شفاف با استفاده از فرم های گوناگون نورپردازی اجرا کرد.

\r\n

 

\r\n

به لطف فناوری سقف کشسان پارچه ای چاپ انواع تصاویر و طرح ها بر روی آن امکان پذیر است ؛ همچنین پارچه های سقف کشسان کاملا قابل شستشو، ضد آب و قابل جا به جایی، ضد گرد و غبار و آنتی باکتریال و غیر قابل اشتعال می باشد.

\r\n

 

\r\n

پارچه های سبک وزن از مواد رول ساخته شده اند تا به آسانی بتوان آنها را به هر شکل و اندازه ای درست کرد. هر پنل دارای یک هارپون (گیره) است که در داخل ریل قرار می گیرد. معمولا ریل های نیمه پنهان از جنس آلومینیوم یا PVC هستند و گزینه مناسبی برای طراحان و معماران جهت ایجاد خم ، اشکال گنبدی شکل یا بسیاری از اشکال دیگر می باشند.

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n
\r\n
سقف کشسان پرینتی
\r\n
\r\n

سقف کشسان پارچه ای سه بعدی

\r\n

با توجه به صنعت چاپ سه بعدی کلینیک ساختمانی لوتوس توانسته حتی برروی سقف کشسان پارچه ای عملیات چاپ سه بعدی را با کیفیت به سرانجام برساند. ولی سقف های پارچه ای  کشش کمی که دارند باید با ظرافت بسیاری نسب و حرارت ببیند و این موضوع حاض اهمیت است که در اجرای سقف کشسان پارچه ای مجری بسیار توانمند لازم است. 

\r\n

پارچه در سقف کششی پارچه ای به صورت تار و پود درست شده اند با این تقاوت که به جای الیاف از pvc استفاده شده است. 

\r\n

با هر ابعادی می توانید شما سقف پارچه ای مناسب در دکوراسیون داخلی خود داشته باشید. 

\r\n 
\r\n
\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

اجرای سقف کشسان پارچه ای توسط کلینیک ساختمانی لوتوس

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

 

لوتوس وب سایت کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری و چاپ استیکر و پوستر