سقف کشسان آینه ایسقف کشسان آینه ای

\r\n

پوشش های آینه ای جدیدترین محصول سقف کشسان بشمار می آید، که به گستره عظیم محصولات این کیلینک ساختمانی لوتوس اضافه شده است. سقف کشسان آینه ای که قدرت بازتاب فراوانی دارد در واقع ورقه‌ای شگفت‌انگیز است که دارای ظرفیت بازتاب فوق‌العاده با ویژگی آینه می‌باشد. سقف کشسان آینه ای به سهولت مورد استفاده قرار می‌گیرد و به راحتی نصب می‌شود.

\r\n

 

\r\n

به جرات می توان گفت که سقف کشسان آینه ای یکی از مدرن ترین راه حل ها برای ایجاد تحول و تغییر در دکوراسیون داخلی محل زندگی شما به حساب می آید. مخصوصا اگر کمی خلاقیت در سقف کشسان به خرج داده و به کمک سقف کشسان آینه ای و دیوار پوش آینه ای طرح و تصویری یکپارچه را در محیط منزل خود پیاده سازی نمایید.

\r\n

 

\r\n

سقف کشسان آینه ای لوتوس در واقع یک نوع سقف کششی است که به نام سقف کشسان براق معروف است ، نمای سقف کششی آینه ای به طوری است که به صورت افکت آینه در سه رنگ مشکی، نقره ای، طلای عمل کرده و دکوارسیون و فضای داخلی منزل و محل کار شما را انعکاس می دهد، یعنی شما می توانید نمای داخلی منزل و دکوارسیون خود را کاملا واضح در آن تماشا کنید. و این قابلیت زیبایی و جذابیت نمای دکوارسیون و طراحی داخلی شما را چند برابر می کند.

\r\n

 

\r\n

استفاده از سقف کشسان آینه ای در دیزاین با درخشش رنگ ها، نمای مکان نصب را زنده و جذاب می کند. نور پردازی با فیبر نوری وSwarovski مناسب استفاده در این سقفها می باشد.

\r\n

همچنین این افکت زیبا توسط فیبر نوری باعث می شود که فضای داخلی توسط سقف کشسان آینه ای محل شما بزرگتر به نظر برسد ، به طوری که اگر برای اولین بار وارد محلی شوید که سقف کششی آینه ای بر روی آن نصب شده باشد ، احساس می کنید که ارتفاع سقف بیش از اندازه واقعی است است . 

\r\n

 

\r\n
\r\n
سقف کشسان نورگذر
\r\n
\r\n

سقف کشسان آینه ای فیبر نوری 

\r\n

با استفاده از ترکیب سقف کشسان آینه ای و فیبر نوری کنترل دار از سقف کشسان آسمان مجازی بهرمند شوید، این نوع سقف مناسب برای استخر ها و رستورانها و سالنهای همایش شکرتها بشمار می آید و با کمی خلاقیت در آرایش نوری که توسط فیبر نوری پخش می شود جلوه های لخواهی از سقف گلکسی می توانید داشته باشید. 

\r\n

 نمونه های اجرا شده ای از سقف کشسان آینه ای در کشور عزیزمان به بهربرداری رسیده شایان ذکر است نوع جای گذاری فیبر نوری در سقف کشسان بسیار موثر است، تا سقف زیباتری را داشته باشید.

\r\n

 

\r\n

اجرای سقف کشسان گلکسی

\r\n
\r\n
\r\n

 

 

لوتوس وب سایت کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری و چاپ استیکر و پوستر