آموزش سنگ مصنوعی | آموزش سنگ

 کلینیک ساختمانی لوتوس دارای دپارتمان آموزشی با برنامه ریزی بلند مدت است. در این بیزینس پلن اهدافی طراحی شده است که یکی از این اهداف آموزش نیروی فنی در زمینه های سنگ مصنوعی - سنگ آنتیک - پوستر دیواری است به گونه ای که با آموزش های یک روزه که هر دو هفته یکبار برگذار خواهد کرد نیروهایی متخصص در زمینه های ذکر شده تحویل بازار کار داده می شود. دوستانی که آموزش را بدرستی فرا گرفته اند، نماینده کلینیک ساختمانی لوتوس در شهر خود هستند و رابطه دوطرفه میان کارآموز و شرکت به وجود می آید. با به وجد آمدن گروه اجرای مجرب در تمامی نقاط کشور گستردگی کار برهمگان مشخص می شود و هولدینگ لوتوس تکیه بر مجریان خود بازار بزرگتری از کارا بدست می گیرد.

 

 

عناوین سنگ مصنوعی | سنگ

 

1- کار با قالب سازی

2- نحوه اجرای سنگ مصنوعی

3- ساخت رنگ

4- اجرای رنگ ابرو بادی

5- مقاوم سازی سنگ مصنوعی

تمامی عناوین در یک روز تضمینی آموزش داده خواهد شد

آموزش سقف کشسان

 

 

آموزش پوستر دیواری

روش ثبت نام دوره 11 خرداد آموزش سنگ مصنوعی

کلاس ها هر دوهفته یک بار در روز جمعه برگذار می شود زمان کلاس از ساعت نه صبح تا پنچ بعداز ظهر می باشد که شهریه کلاس یکروزه با عناوین فوق مبلغ 400 هزار تومان همراه مدرک پایان دوره است.  

کاربران برای ثبتنام کلاس هر دوره مبلغ 100هزار تومان جهت ثبتنام به شماره کارت 6219861032583105 بانک سامان به نام فرهاد مرادی واریز می کنند وعکس فیش پرداختی همراه عکس کارت ملی خود را به شماره تلگرام یا واتس آپ  09123504393 ارسال می نمایند تا بعد از بررسی کارشناس عملیات ثبت انجام شود مابقی مبلغ شهریه آموزش 300 هزار تومان را سرکلاس روز جمعه پرداخت میکنند و وارد کلاس می شوند تا باشد استفاده بهینه از کلاس ببرید. آموزش ما همراه با پشتیبانی بعد کلاس است .

 

 برگذاری آموزش سقف کشسان - برگذاری آموزش کفپوش سه بعدی